Estetika

► BIELE VÝPLNE
Biele výplne sú z moderných fotokompozitných materiálov, ktoré spĺňajú požiadavky na funkčnosť aj estetiku. Keďže sú veľmi pevné a stabilné, používajú sa na zadné zuby a vďaka širokej škále farebných odtieňov sú vhodné taktiež na rekonštrukciu predných zubov.

► FAZETY
Úlohou faziet je korekcia tvaru alebo farby zuba. Je to vysoko estetická práca pozostávajúca z tenkých vrstiev keramického materiálu, ktoré prekryjú prednú plochu zuba podobne ako umelý necht. Fazeta je voľným okom na nerozoznanie od vlastných zubov.

► ÚPRAVA GUMMY SMILE
Pri úsmeve, kedy vyťahujete hornú peru privysoko a odhaľujete okrem zubov aj veľkú časť ďasien, sa dá pomôcť jemnou plastikou. Ďasná sa skrátia a vymodelujú tak, aby bol výsledný efekt prirodzený a pekný.

► ZVÄČŠENIE A ÚPRAVA PIER KYSELINOU HYALURÓNOVOU
Krásny úsmev nie je tvorený iba zubami, ale aj perami. Na vytvorenie a prinavrátenie strateného objemu používame výplňové materiály na báze kyseliny hyalurónovej Teosyal . Jej výrobca patrí medzi troch najúspešnejších výrobcov kožných výplňových materiálov na svete vďaka svojim vysokým nárokom na kvalitu a neustálemu výskumu.